Güvenç'ten BDP'ye sağduyu çağrısı

Şanlıurfa Valiliği görevinden istifa ederek siyasete atılan ve seçimleri kazanan AK Partili Celalettin Güvenç, büyük bir sorumluluğu üstlendiğini ifade ederek, "Şanlıurfa'da yaşayan 1 milyon 800 bin insanımızı hiçbir ayrım yapmadan kucaklayacağız.

Şanlıurfa Valiliği görevinden istifa ederek siyasete atılan ve seçimleri kazanan AK Partili Celalettin Güvenç, büyük bir sorumluluğu üstlendiğini ifade ederek, "Şanlıurfa'da yaşayan 1 milyon 800 bin insanımızı hiçbir ayrım yapmadan kucaklayacağız. Şeffaf belediyecilik yapacağız. Halkın emaneti üzerimizdedir, hukuka bağlı olacağız, kamu, millet menfaatini gözeteceğiz, tembel olmayacak, gayretli olacağız ve halkımıza kapıları açacağız. Yeni bir vizyonla bu şehrin önünü açmak için mücadele edeceğiz" dedi.
"BDP taraftarlarının kaybettikleri yerlerde gerginlik çıkarttıklarını, bazı sonuçları kabullenmekte zorlandıklarını görüyorum, Ceylanpınar'da da sıkıntı oldu. Ben bütün BDP camiasına sağduyu çağrısında bulunuyorum. Sonuçlara saygıya çağırıyorum. Bu ülke hepimizin, biriz, beraberiz ve birlikte yaşamak zorundayız. Gençlerimizi uyaralım, nahoş olaylara asla fırsat vermeyelim. Millet ne dediyse o olsun, biz millet iradesine saygılıyız."

Haberin tamamı için:http://www.sondakika.com/haber/haber-...
Labels: , , , ,