Kuyumcudaki hırsızlık güvenlik kamerasında

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, 1'i kadın 2 kişinin oyaladıkları kuyumcudan bilezik çalmaları güvenlik kamerası ile görüntülendi.

Olay, dün öğle saatlerinde Siverek'in Gülabibey Mahallesi'nde meydana geldi. Adil Özbay'a ait kuyumcuya gelen 1 kadın ile 1 erkek, bilezik almak istediklerini söyledi. Kuyumcuyla sohbet eden 2 kişi, 1 bilezik satın aldıktan sonra ayrıldı. Akşam saatlerinde yaptığı sayımda 1 bileziğin eksik olduğunu fark edince güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen Özbay, bunun alışveriş yapan 2 kişi tarafından çalındığını fark etti. Görüntüleri izleyince, erkek olan şüphelinin kendisini oyaladığını, kadının ise el çabukluğu ile bileziği çaldığını fark ettiğini anlatan Özbay, şöyle dedi:

"Polise şikayette bulundum ve hırsızlık yapan kişilerin yakalanmasını istiyorum. Maddi olarak çok büyük zarara uğramamış olabilirim ama bu kişilerin başkalarının da canını yakmasını istemiyorum."

Polis, kamera kayıtlarından eşkalini belirlediği şüphelilerin kimliklerinin saptanarak yakalanmasına yönelik çalışmasını sürdürüyor.

Haberin tamamı için:http://www.f5haber.com/sanliurfa/kuyumc...
Labels: , , , , ,