Fakıbaba halkla helalleşmeye başladı

Şanlıurfa Belediye Başkanı olarak görevde bulunduğu 10 yıldan buyana her gün sabahın en erken saatinde mahalle gezilerini sürdüren Ahmet Eşref Fakıbaba, seçime kısa bir süre kala halkla helalleşmeye başladı.

Mahalle gezilerinde belediyenin çalışmalarını inceleyen, vatandaşların sorunlarını dinleyen Fakıbaba, halkla halelleşmesi esnasında ise renkli görüntüler oluşuyor. Vatandaşın duasını almanın kendisi için büyük bir onur olduğunu söyleyen Fakıbaba, Direkli ve Akşemsettin mahallerindeki gezi esnasında halkın kendisine olan sıcak ve samimi yaklaşımından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

HALKIMIZIN DUASINI ALMAK BENİ MUTLU EDİYOR

Ahmet Eşref Fakıbaba "Yaşlısı, genci, bayanı, herkesle beraberiz. Gönül birliğimiz var. Biz önce Allah rızası için sonra Şanlıurfa halkı için bu çalışmaları ekip halinde yaptık. Tabi halkımızın duasını almak beni şuan çok mutlu ediyor. Onlara yürekten teşekkür ediyorum. Çünkü onlar her şeyin en iyisine layık. Bundan sonra da Allah'ın izniyle bizim çalışmalarımız vatandaş Ahmet Eşref Fakıbaba olarak devam edecektir. İnşallah Şanlıurfa halkı her şeyin en iyisine layıktır. Şanlıurfa sadece bölgede değil, Türkiye'nin en önemli şehirlerinden birisidir. Bu bağlamada da son saate kadar elimizden gelen ne çaba varsa ekip halinde yapmaya çalışıyoruz" dedi.

10 YILLIK ÇALIŞMALARIMIZI ŞU SON GÜNLERDEKİ ÇALIŞMALARIMIZLA TAÇLANDIRIYORUZ

Direkli ile Akşemsettin mahallesi arasındaki dere alanındaki çalışmaları incelerken yaptığı çalışmaları ve Şanlıurfa'da 10 yılda yaptıkları çalışmaları değerlendiren Fakıbaba şunları söyledi:

"Buralarda spor alanları parklar ortaya çıkarttık. Hem Haliliye'de hem Eyyubiye'de hem Karaköprü sınırlarına dahil edilen Esentepe'de samimi olarak söylüyorum; benden sonra gelecek başkana hiçbir şey bırakmamak için müthiş bir çaba sarf ediyoruz. Gelen arkadaşlarda ihtiyaçları çok büyük bir vizyonla tespit edip Şanlıurfa'yı Türkiye'nin en iyi şehirleri arasına getireceklerdir. Bu bağlamda biz 10 yıllık çalışmalarımızı şu son günlerdeki çalışmalarımızla taçlandırıyoruz. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum."

Haberin tamamı için:http://www.sondakika.com/haber/haber-fakibab...
Labels: , , ,