Hüdapar Şanlıurfa'da Belediye Başkan Adaylarını tanıttı

Hür Dava Partisi (HÜDAPAR) İl Başkanı Lokman Yalçın, partisinin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı ile 3 ilçenin belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Hür Dava Partisi İl Başkanı Yalçın, Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediye Başkan adayı Emin Güneş, Haliliye İlçesi Belediye Başkan adayı Fevzi Kav, Eyyübiye ilçesi Belediye Başkan adayı Mehmet Kışlar, Karaköprü Belediye Başkan adayı İbrahim Halil Göğen ile basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Parti binasında kahvaltının ardından basın açıklaması düzenleyen Yalçın, bazı il ve ilçelerde teşkilatlarının hedef alınarak, molotoflu saldırılara uğradığını söyledi.

Saldırılara tepki gösteren Yalçın, "Biz inanıyoruz ki HÜDAPAR olarak, emin ve kararlı adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız, ciddi olarak teveccühe neden oldu. Bu nedenle bazı insanlar, kesimler, bu teveccühten rahatsız oluyor. Ceylanpınar ilçe teşkilatımıza molotoflu saldırı yapıldı. HÜDAPAR yönetici ve üyelerine karşı bu tür saldırılar halen devam etmektedir. Fakat bizler, bu saldırılarının yıldırmayacağını ve hatta bize daha bir güç kuvvet, azim vereceğini söylemek istiyoruz. Bu saldırıları gerçekleştiren karanlık yüzler, huzur ve barışı istemeyen bu insanlar, bunu çok iyi biliyorlar. Bu tavırlarından vazgeçsinler" dedi.

Haberin tamamı için:http://www.sondakika.com/haber/haber-hudapar-sanli...
Labels: , , , ,