Sneijder defteri kapattı

Galatasaray'da kalacak mı, Manchester'a gidecek mi, Dünya Kupası'nda olacak mı derken, Juventus'a öyle bir gol attı ki Sneijder, hem hakkındaki tartışmaları bitirdi hem de Aslan'ın Avrupa ruhunu yeniden diriltti.

Aslan’da gündem Wesley Sneijder... Hollandalı futbolcunun performansı uzun süredir tartışma konusuydu.

Özellikle Kasımpaşa maçı öncesi tecrübeli oyuncunun İtalya’ya gitmesi, transfer dedikodularına yol açmıştı. Adının sürekli Manchester United’da anılması da devre arasında bir operasyon gerçekleşebileceği şeklinde yorumlanıyordu. Ayrıca Van Gaal’in Brezilya’daki Dünya Kupası öncesi kendisini kadroya almayarak gözdağı vermesi, Sneijder’in performansını iyice tartışılır hale getiriyordu. Ancak 29 yaşındaki oyuncu, Juventus’a öyle bir gol attı, hakkındaki tüm spekülasyonları bir anda rafa kaldırdı.

TEKLİFİ GERİ ÇEVİRDİ
Maçtan sonra etrafını saran yabancı gazetecilere net bir şekilde, “Galatasaray’da mutluyum” cevabını veren Sneijder, Manchester United’dan menacerler vasıtasıyla gelen teklifi de geri çevirdi. Attığı golle takımını Devler Ligi’nde son 16’ya taşıyan yıldız oyuncu, kulübe kazandırdığı parayla maliyetini de çıkarmış oldu. Bununla birlikte ‘Avrupa Fatihi’ Galatasaray’ın ruhunu yeniden canlandıran Sneijder, artık el üstünde tutulacak gibi görünüyor.

Haberin tamamı için:http://www.habera.com/haber/Sneijder...
Labels: , ,