İdris Naim Şahin istifa etti

İçişleri Eski Bakanı AK Parti Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin partisinden istifa etti.

Bugün Ankara kulisleri oldukça hareketli bir gün geçiriyor. İsimleri yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla anılan 3 bakan art arda istifa etti.

ESKİ BAKAN AK PARTİ'DEN İSTİFA ETTİ
Son olarak eski bakan İdris Naim Şahin partisinden istifa etti. İdris Naim Şahin'e Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için MHP'den teklif gelmişti.

'DÜZENLEMELER HUKUKLA İZAH EDİLEMEZ'
Şahin dilekçesinde, "Kurulubda kolay ve sevinçli bir kararla üye olduğum partimden zor ve üzüntü veren bir kararla istifa ediyorum. Emniyet ve yargı düzenlemeleri hukukla izah edilemez" ifadelerini kullandı.

GÖZLER O'NU ARAMIŞTI
Başbakan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde partisinin belediye başkan adaylarını açıklamıştı. Ordu adayının tanıtıldığı toplantıda ise bir detay dikkat çekmişti. Erdoğan'ın adayı açıklamasının ardından söz konusu şehrin il başkanı ile milletvekilleri sahneye davet edildi. Sıra Ordu'ya geldiğinde Ordu milletvekilleri sahneye çıktı. Ancakr, bir ismin olmadığı görüldü. O isim ise daha önce yapılan kabine revizyonunda görevden alınan Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'di.

İDRİS NAİM ŞAHİN'İN SON UMUDUYDU
Şahin'in, görevden alma konusunda Başbakan Erdoğan'a kırgın olduğu söyleniyordu. Şahin'in Ordu için Belediye Başkanlığını istediği, yapılan araştırmaların da onu desteklediği biliniyordu.

Haberin tamamı için:http://www.ensonhaber.com/idris-naim-sa...
Labels: , , ,