Güvenç: Şanlıurfa'mızda Altın bir sayfa açmak için yola çıktık

AK Parti'den Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa'da altın sayfa açmak için yola çıktıklarını ifade etti.

AK Parti teşkilatlarıyla bir araya gelerek çalışmaları anlatmaya devam eden Celalettin Güvenç, İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları ve Merkez İlçe Haliliye teşkilatını ziyaret etti. AK Parti Kadın Kolları ile bir araya gelen Güvenç, "Urfalıların, teşkilatlarımızın desteği ve başbakanımızın takdiri ile yeni bir yolculuğa, kutlu bir yolculuğa çıktık. Türkiye'nin en güzel kentlerinden potansiyeli en yüksek kentlerden Şanlıurfa'mızda altın bir sayfa açmak için yola çıktık. Sadece Urfa'mız için değil, ülkemiz için tarihi öneme sahip bir seçimdir" dedi.

Daha sonra AK Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları toplantısına katılan başkanlık adayı Güvenç, gençlerle sohbet etti.

Güvenç, "AK Gençlik hem partinin hem de Türkiye'nin güvencesi ve geleceğidir. Kadınlarımızla beraber görünmez kahramanlar gençlerimizdir. İşin mutfağında 12 yıldır emek veren, fedakârlık gösteren sizlersiniz. Çok doğru bir yerde, doğru zamanda, doğru kararlarla, enerjinizi doğru şeylere harcıyorsunuz" diye konuştu.

Ziyaretler esnasında Celalettin Güvenç'e; İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, SKM Başkanı Av. Ahmet Düşünür, Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir, Halit Taşdönderen, Mustafa Güneş ve Cemil Çadak eşlik etti.

Haberin tamamı için:http://www.f5haber.com/sanliurfa/guvenc-sanl...
Labels: , , , ,