Dilipak'tan şok iddia!

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan 40 AK Partili'nin seks kaseti var! iddiası. Dilipak'a göre Bu yolla AK Parti hükümetten düşürülecek.

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, köşe yazısında seks kasedi bulunan 40 kadar AK Partili milletvekiline şantaj yapılarak hükümetin düşürülmeye çalışılacağını iddia etti

Akit gazetesi yazarı, AKP ’ye yakınlığıyla bilinen Abdurrahman Dilipak bugünkü köşesinde çok çarpıcı iddialarda bulundu. Dilipak AKP’den 40 kadar milletvekilinin kaseti olduğunu ileri sürdü.

BU CEMAATİN SONU OLUR
İşte Dilipak’ın yazısından çarpıcı bölümler:

“(…) Bu macera cemaatin sonu olur.. Göreceksiniz iktidar bu işten güçlenerek çıkar.
Kendi içindeki bir takım yiyici, ahlaksızlara karşı da parti bir arınma hamlesi yapar.. Bana kalırsa bir musibet, bin nasihatten daha iyidir..

UÇKURUNA DÜŞKÜNLERE KURBAN EDİLEMEZ
Belirledikleri adayları bile, bu olaydan sonra bir daha gözden geçirip, uçkuruna, kesesine düşkün, makam hırsı ile çevresini kırım geçiren bir takım adamları aday listesinden ayıklasa ne iyi eder.. Koca bir dava, üç beş geri zekalının para makam ve kadın ihtirasına kurban edilemez! Unutmamak gerekir ki, çınar ağacının işini bitiren yumuşakça bir kurtçuktur..

40 AK PARTİLİ VEKİLE SEKS KASETİ ŞANTAJI
Planda 50 kadar milletvekilini istifa ettirip, arkasından 40 kadar hakkında kaset bulunan milletvekilini şantajla kendi yanlarına alarak, AK Parti ’yi iktidardan düşürüp, kendi aralarında bir CHP , MHP , yeni oluşum hükümeti kurup, yerel seçimleri erteleyip, Cumhurbaşkanı seçimi ile birlikte belediye ve milletvekili seçimlerini birlikte yaparak AK Parti’yi bitirme planı da masaya konmuştu.

(…) Türkiye uluslararası bir komplo ile karşı karşıya.. Bu işin içinde herkes var..

Haberin tamamı için:http://www.habera.com/haber/Dilipak-40-AK-...
Labels: , , , , , , , , ,