Şanlıurfaspor'da Reha Kapsal dönemi

Şanlıurfaspor, daha önce prensipte anlaştığı Reha Kapsal ile 1 buçuk yıllık sözleşme imzaladı.

Şanlıurfaspor, daha önce prensipte anlaştığı Reha Kapsal ile 1 buçuk yıllık sözleşme imzaladı. Sarı yeşilli ekip, Şanlıurfaspor sosyal tesislerinde Reha Kapsal için imza töreni düzenledi.

Törene; Şanlıurfaspor sportif işler sorumlusu İbrahim Güllüoğlu, Mali İşler sorumlusu Nabi Kırmızı, yönetim kurulu üyesi Vedat Bucak ve Şanlıurfaspor sportif direktörü Murat Daldık katıldı.

Burada basına kısa bir bilgi veren Şanlıurfaspor yönetiminden İbrahim Güllüoğlu,
"Şanlıurfaspor bilindiği üzere büyük bir kulüp, Şanlıurfaspor ligdeki hızla yükselişe ve şampiyonluk yolundaki tırmanışı devam etme adına kurumsal bir yapılaşmaya girmişti. Bu yapılaşma sürecinde değişik hocalar ve boşalan teknik direktörlüğüne yardımcı hoca ile devam ettik. Ancak daha sonraki süreçte gelinen noktada hedeflerimizde sapma olmaması adına, daha doğru daha emin adımlarla ligdeki yerimizi alma adına bugünden itibaren sevgili hocamız Reha Kapsal ile anlaşıyoruz. Reha Kapsal, gerçekten Türk futboluna hem medya da hem de Türkiye'de önemli bir değer ve inşallah Urfa'da da Urfaspor'a çok ciddi katkılar sunacaktır. Biz hocamızın disiplinine, inancına güvenine inanıyoruz bütün yönetimle beraber, inşallah doğru işler yapar ve Urfaspor hak ettiği yere doğru ve emin adımlarla gider, ben hocamıza bu göreve geldiği için teşekkür ediyor hayırlı olsun diyorum"
dedi.

UYUYAN DEVİ UYANDIRMAYA GELDİM
Şanlıurfaspor'da bir buçuk yıllık anlaşma imzalayan ve Milli takım'da hocalık görevi yürüten Şanlıurfaspor'un yeni teknik direktörü Reha Kapsal Şanlıurfaspor'un uyuyan bir dev olduğunu ve uyandırmak için geldiğini belirtti.

Kendisini Şanlıurfasporlu yapan imzayı atmadan önce bir konuşma yapan Reha Kapsal, Şanlıurfaspor'un uyuyan bir dev olduğuna dikkat çekerken,
"Bu devi uyandırmaya geldik, Şanlıurfaspor, inanılmaz bir potansiyeli olan bir kulüp, Türkiye'de böyle kulüplerin sayısı oldukça az benim gördüğüm kadarıyla uyuyan bir dev'i andırıyor, bizlerde bu uyuyan devi uyandırmaya geldik"
diye konuştu.

Haberin tamamı için:http://www.f5haber.com/sanliurfa/sanliurfa...
Labels: , , , ,