Şanlıurfaspor puan kaybetmek istemiyor

Şanlıurfaspor, Samsunspor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Dün akşam yoğun yağış altında yapılan idmana, tüm futbolcular katılırken hafif sakatlığı bulunan Banahene tedbir amaçlı dinlendirildi.

Teknik Direktör Ömer Can Göksu nezaretinde yaklaşık 1 saat süren idmanda futbolcular düz koşu, dar alanda kısa paslaşmalar ile idmanı sonlandırdı.

Samsunspor maçının provası niteliğindeki ikinci idmanda futbolcular genelde gol çalışması yaparak maça hazırlandı. Düz koşu ile başlayan idman gol çalışması ile devam ederken Teknik Direktör Göksu, futbolcularına puan kaybı yaşanmaması konusunda sürekli uyarıyor.

Kendi sahasında oynanan maçlarda puan kayıpları yaşayan sarı yeşilliler, Samsunspor maçında herhangi bir kayıp yaşamamak için sıkı bir şekilde maça hazırlanıyor.

İl Özel İdaresi GAP vadisi tesislerinde yaklaşık 2 saat süren idman sonrası açıklama yapan Göksu, "Oyuncular oynayacakları takımların Samsun ya da bir başkası olduğunu duymak bile istemiyorlar. Bizim bu iç sahada ki isteksizliğimiz coşkusuzluğumuz Her ne kadar maçı farklı hazırlansak ta sahaya bir türlü yansıtamadık bunu, dolayısıyla bunu kırmak adına oynayacağız, rakibin ne, kim olduğunun önemli olmadığı bir maç oynayacağız. Takıma güveniyorum onlarda kendilerine güveniyor" dedi.

Haberin tamamı için:http://www.sondakika.com/haber/haber-sanliurfaspor-pu...
Labels: , , , ,