Şanlıurfalı wushucuların hedefi şampiyonluk

Birçok başarılara imza atana Şanlıurfa Wushu Takımı, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı spor tesislerinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Birçok başarılara imza atana şanlıurfa wushu takımı, şanlıurfa gençlik hizmetleri ve spor İl müdürlüğü'ne bağlı spor tesislerinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Antrenör özcan güngör nezaretinde çalışan wushu takımı sporcuları, yapılacak olan müsabakalarda şanlıurfa'yı en şekilde temsil etmek istiyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan wushu antrenörü özcan güngör, wushu eğitimlerine 2013 yılı içerisinde başladıklarını belirterek, "2013 yılında kurmuş olduğumuz wushu takımı henüz yeni olmasına rağmen birçok başarılara imza atmıştır. şu an 52 tane sporcumuz var. sporcularımızın hepsi birbirinden yetenekli ve başarılılar" dedi.

Düzenlenecek olan müsabakalarda şanlıurfa'yı en iyi şekilde temsil etmek istediklerini söyleyen antrenör özcan güngör, "2-3 kasım tarihleri arasında diyarbakır'da düzenlenecek olan güneydoğu wushu turnuvasına ve 9-10 kasım tarihleri arasında osmaniye'de düzenlenecek olan wushu turnuvası'na katılacağız. hedefimiz sporcularımızla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapıp, şampiyon olmaktır. bizim tek isteğimiz ve hedefimiz şanlıurfa'nın wushu sporunda var olduğunu göstermektir" şeklinde konuştu.

Haberin tamamı için:http://www.sondakika.com/haber/haber-sanliurfali-wushu...
Labels: , , ,