Şanlıurfa AK Parti'de nezaket toplantısı

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez,Yerel Seçimler için Urfa Büyükşehir Belediyesi'ne talipli başkan aday adayları ile tanıtım toplantısı düzenledi.

AK Parti çatısı altında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olan isimler, İl Başkanı Yusuf Eğilmez'in çağrısı üzerine parti il binasında bir araya gelerek ortak bir basın açıklaması düzenledi. Başkan Eğilmez'in konuşması ile başlayan toplantıda 9 aday adayından 8'i katılım gösterdi. Tüm aday adayı isimlere başvuruları için teşekkür ederek konuşmasına başlayan Parti İl Başkanı Eğilmez, başvuruların tatmin edici olduğuna değinerek "Hepimizin ortak bir hedefi var. O da Şanlıurfa'da AK Parti'yi başarılı kılmaktır" dedi .

Parti teşkilatı olarak çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Eğilmez, "Bunun için hepimiz elimizden geleni yapacağız. Bu yolda tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu yarış sonrasında sadece bir kişi aday olacaktır. Ardından tüm arkadaşlarımız ile birlikte bu aday isim etrafında tekrardan buluşacağız. Bu süreç içerisinde tüm ilçe teşkilatlarımız belediye başkan aday adayları ile toplantılar düzenleyecekler. Bizde Büyükşehir Belediyesi için aday adayı olan arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Hepsine hayırlı olsun temennilerimizi iletiyorum" diye konuştu .

Haberin tamamı için:http://www.sondakika.com/haber/haber-sanli...
Labels: , , , ,