Atanamayan bir öğretmen intihar etti

Aydın'da yaşayan 33 yaşındaki Alim Koç, 8 yıldır atanamayınca bunalıma girdi.

Kuyucak İlçesi'nde yaşayan Alim Koç (33), Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünden 8 yıl önce mezun oldu. Atanamadığı için bunalıma giren Koç, 'Dışarı çıkıyorum' diyerek 6 gün önce evinden ayrıldı.

CESEDİ PORTAKAL BAHÇESİNDE BULUNDU
Koç'un geri dönmemesi ve yakınlarının da telefonla kendisine ulaşamaması üzerine durum, polis ve jandarma ekiplerine bildirildi. AKUT ekiplerinin de destek verdiği arama-kurtarma çalışmaları sonuçsuz kaldı.

Saat 16.30 sıralarında portakal bahçesini sulamaya giden bir çiftçi, ağaçlar arasında emekli öğretmen olan ailenin iki çocuğunun küçüğü Koç'un cansız bedenini buldu. Durum, polis ve sağlık ekiplerine bildirildi. Yapılan incelemenin ardından Koç'un cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

BİR YIL ÖNCE DE İNTİHARA KALKIŞMIŞ
Oğlunun ölüm haberini alan ve üzüntü yaşayan anne Nuray Koç ve felçli olan baba Yaşar Koç, '8 yıldır atama bekliyordu psikolojisi bozuldu tedavi görüyordu' dedi.

Alim Koç'un mahalle arkadaşı Adnan Gündüz, 'Geçen yıl da intihara kalkışmıştı. 8 yıldır atama bekliyordu, psikolojisi bozulmuştu'' diye konuştu.

Haberin tamamı için:http://www.ensonhaber.com/aydinda-atanamaya...
Labels: , , , ,