Hülya Avşar: Karışmayacaklar benim kızıma

Hülya Avşar, kızı Zehra'nın 'demlik fırlatma' meselesinin canını çok yaktığını açıkladı.

Hülya Avşar, kızı Zehra ile beraber bayram tatili için dört günlüğüne Londra'ya gitti. Sokaklarda özgürlüğün tadını çıkaran Avşar, Sinan Özedincik'e özel hayatının yanı sıra kızı Zehra ile ilgili de pek çok konuda itiraflarda bulundu.

İşte röportajdan satır başları;


'BEN BUNLARA İZİN VERİYORUM KARDEŞİM!'
-Özellikle bu kış, Zehra için çok iyi geçmedi sanırım. Kızınız 'demlik fırlatma' meselesiyle gündeme geldi. O günlerden sonra Zehra'yı pek fazla dışarıda görmüyoruz; yasak mı geldi?

Bundan sonrası için buradan herkese sesleniyorum: Benim kızımı sokakta görebilirler, içki içmiş veya belki elinde sigara ile görüntülenmiş olabilir. Ben bunlara izin veriyorum kardeşim! Diğerlerine b.k yemek düşer! Benim kızım; benden gizli, bilmediğim bir şeyi asla yapmaz. 15 yaşında ve gençliğini yaşayacak. Hangimiz o yaşlarda gizli gizli sigara içmedik, alkol almadık ki? Hatta benim kontrolümde, arada bir içsin istiyorum ki; içince neler oluyor görsün. İyi bir şey mi, kötü bir şey mi anlasın istiyorum. Buradan ilan ediyorum; karışmayacaklar benim kızıma! Kızıma böyle davrandığım için dengeli bir çocuk oldu. Biz 18 yaşında başladık bunlara, onlar 15'te başlıyor. Benim hiçbir yasağım yok; bunu herkes bilsin.

Haberin tamamı için:http://www.ensonhaber.com/hulya-avsar-karismayac...
Labels: , ,