4 gündür haber alınamıyor

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde dört gündür kayıp olan Bışar Zengiciler'den haber alınamıyor. Aracı yol kenarında bulunan vatandaşın ailesi endişe içinde haber bekliyor

Kavurga köyü Gap mezrasında ikamet eden ve arife gününden beri kendisinden haber alınamayan Bışar Zengiciler'in sabah saatlerinde evden çıktığı ve bir daha kendisine ulaşılamadığı belirtildi. Bayram boyunca ulaşılamayan vatandaşın bulunması için jandarma da seferber oldu. Mısır ekili alanlarda ailesi ve jandarma ekiplerince yapılan aramada bulunamadı.

Zengiciler'in ailesi, "Bayram öncesinde sabah evden çıktıktan sonra kendisine ulaşamıyoruz. Olayı jandarmaya bildirdik. Tüm aramalar sonuçsuz kaldı. Jandarma arama sonucunda Viranşehir'e bağlı Ergün köyünün girişinde arabası cam ve kapıları açık vaziyete jandarma tarafından bulundu. Bayram bize zehir oldu." dedi.

İncelemeler için Viranşehir ve Ceylanpınar'ı ziyaret eden Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç olay yerine giderek yetkililerden bilgi aldı ve gerekenin yapılacağını söyledi.

Haberin tamamı için:http://www.f5haber.com/sanliurfa/dort-gundur-h...
Labels: , , , ,