Belediye yaptırdığı örnek daireleri tanıttı

Şanlıurfa Belediyesi tarafından Maşuk bölgesinde yapımı devam eden konutların örnek daireleri vatandaşlara gezdirildi

Belediye bölgede yapımı devam eden 2 bin 150 konutun örnek dairelerini vatandaşların beğenisine sundu. Belediye hizmet binası önünden otobüslerle bölgeye giden vatandaşlar, konutlarda incelemelerde bulunup yetkililerden bilgi aldı.

Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, burada yaptığı konuşmada, vatandaşlara konforlu ve cazip ev sahibi olabilme imkanı sunduklarını vurguladı.

Kentteki konut ihtiyacının karşılanmasına yönelik daireleri halkın kullanımına sunduklarını ifade eden Fakıbaba, "Konutlarımıza ilişkin ayrıntılı bilgiyi vatandaşlarımız belediye binamızın zemin katında oluşturduğumuz bürodan öğrenebilir. Çok samimi söylüyorum tamamen sıfır kar ile verilen konutlardır. Bu projede para kazanma amacı gütmüyoruz ve konut yapımını devam ettireceğiz. Belediye için konut yapmak bir mahalleye taş döşemekten daha kolaydır. ve çalışmalar çok hızlı bir şekilde ilerliyor" dedi.

Fakıbaba, özellikle orta gelirli aileleri ev sahibi yapmak istediklerini dile getirerek, konutların ortalama 125 bin TL'den satılacağını sözlerine ekledi.

Haberin tamamı için:http://www.sondakika.com/haber/haber-belediye-yaptirdigi...
Labels: , , , , , , ,