Zorluk çıkaran yaralı kelepçe takılarak hastaneye götürüldü

Şanlıurfa'da, alkol aldıktan sonra dışarıya çıktığı öne sürülen 30 yaşındaki Mesut Yılmazer, bir otomobilin çarpması sonucu hafif şekilde yaralandı.

Yardıma gelen polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşatan Yılmazer, kelepçe takılarak etkisiz hale getirildikten sonra ambulansla hastaneye götürüldü.

Olay, dün gece saatlerinde Atatürk Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, alkol aldıktan sonra dışarıya çıkan Mesut Yılmazer, yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada sürücüsü bilinmeyen otomobilin çarpması sonucu hafif şekilde yaralandı. Kazanın ardından otomobil olay yerinden ayrılırken, Yılmazer yol ortasında uzanmaya başladı. Mesut Yılmazer'i yol ortasında fark eden diğer sürücüler ise, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıya müdahale etmek istedi. Sağlık görevlileri, tedavi isteğine olumsuz yanıt veren ve kendilerine zorluk çıkartan Yılmazer için polislerden yardım istedi. Görevlilere zorluk çıkartan ve ambulansa binmeyi kabul etmeyen Mesut Yılmazer, polisler tarafından kelepçe takılarak etkisiz hale getirildi. Ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Yılmazer, tedaviye alındı.

Haberin tamamı için:http://www.f5haber.com/sanliurfa/gorevlilere-zorlu...
Labels: , ,