Eski TRT spikeri neden kapandığını açıkladı

Sürpriz bir kararla kapanan Serra Karaçam, gerekçelerini Ala'ya anlattı..

TRT ekranlarında hazırladığı Medya Müfettişi programı ve olaylı eviliğiyle gündeme gelen gazeteci Serra Karaçam, kapanma kararı aldıktan sonra muhafazakar elitlerin kadın dergisi Ala'ya konuştu.

AĞLAYARAK BAŞIMI AÇTIM
Neden kapandığını ve aldığı tepkileri paylaşan Karaçam, "ben İHL mezunuyum. Ancak üniversite kayıt fotoğrafını çektirdiğim ilk gün, ağlayarak başımı açtım ve peruk ve benzer yöntemleri uygulama gücünü de kendimde görmedim." dedi.

Bir dönem sizi saçı açık bir kadın olarak gördük ekranda, sonra kapanmayı tercih ettiniz.. Hayatınız için bir dönüm noktası olsa gerek, nasıl karar verdiniz kapanmaya?
Kapanmaya karar verdiğimde, kızımın doğumundan sonra 5 ay kadar bir süre geçmişti. İnsanın çocuk sahibi olması hayat denen mucizeye bakışını etkiliyor. Bundan önce de kapanmayı istiyordum zaman zaman ama cesaretim yoktu. Çocuk olunca, örneğin yataktan düşüyor, başına bir şey geliyor, Allah'ın onu sürekli koruduğunu gördükçe, şükür duygum arttı. Kendi sorumluluklarımı ve teşekkürümü daha titiz yapma isteği netleşti içimde. Ve birden zaten düşündüğüm şeyi uyguladım bir gün. Bu arada; neden kapandığınızı anlatırken sizi bu noktaya getiren tüm hayatınızı anlatmanız gerekiyor. Bu çok kolay değil.

Haberin tamamı için:http://www.ensonhaber.com/trt-spikeri-neden-kapandigini-acik...
Labels: ,