MHP'den 3 kadın PKK'lının öldürülmesine ilişkin ilk yorum

Oktay Vural: "Üzülecek bir şey yok, darısı Kandil'dekilerin başına.."

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Paris'te 3 PKK'lı kadın ın öldürülmesiyle ilgili olarak, “Darısı Kandil’de terör örgütünü yönetenlerin başına” değerlendirmesini yaptı. Vural, ölen kadın teröristlere üzüldüğünü, cinayetin vahşice olduğunu söyleyen Bülent Arınç'a da "üzülecek bir şey yok" diyerek gönderme yaptı.

"HER ORTAMDA ÇAREYİ BULURUZ"
MHP’nin Kızılcahamam Kampı’na katılan MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İHA muhabirinin sorularını cevaplandırdı. Kampın yapılacağı otele giderken yolda kaldıklarını söyleyen Vural, “Ülkücü Şehitler Anıtı’ndan dönüşte yolda arabalar kaldı. Önce önümüzde kalan araçları ittik, sonra kendi arabamız kaldı, ittik, başardık. Biz Türkiye’nin yolda kalmasına, patinaj yapmasına izin vermeyen bir hareketiz, her ortamda çareyi buluruz” diye konuştu.

"SU TESTİSİ SU YOLUNDA KIRILIR"
Paris’te işlenen cinayetlerle ilgili olarak da Vural, “Bunun nasıl olduğu, ne bittiği, neden olduğu konusu ayrıca değerlendirilmesi gereken bir konu. Ben açıkçası bu konularla ilgili, bu meselenin siyasi boyutları ve diğer boyutları ile değerlendirmenin olayın arkasındakileri görmekle mümkün olacağını düşünüyorum. Su testisi su yolunda kırılır.

Haberin tamamı için:http://www.ensonhaber.com/mhpden-3-kadin-pkklinin-oldurul...
Labels: , , ,