Facebook fotoğrafları delil oldu

Samsun'da masaj salonuna fuhuş baskınında Facebook fotoğrafları delil oldu.

Samsun’da işyerinde fuhuş yaptırdığı iddiasıyla dün gözaltına alınan Elif G.’nin (32) sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasında paylaştığı fotoğraflar delil olarak soruşturma dosyasına eklendi. Suçlamaları kabul etmeyen Elif G., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Bir apartmanın altında faaliyet gösteren masaj salonunda fuhuş yapıldığı ihbar edildi. İhbarın ardından sivil polis işyerinin önünde beklemeye başladı. Gece saat 01.00 sıralarında masaj salonundan çıkan M.K.(26) polis tarafından durduruldu. Şüpheli, polise 70 TL’ye masaj yaptırdığını ardından 22 yaşındaki D.E. adlı kadın la da 70 TL karşılığında cinsel ilişkiye girdiğini söyleyince salona baskın yapıldı.

FACEBOOK FOTOĞRAFLARI DELİL OLDU

Yapılan baskında 1 kurusıkı tabanca ve çok sayıda kullanılmamış prezervatif ele geçti. İşyeri sahibi Elif G., işyeri çalışanı E.Y. müşteri M.K. ve masaj salonunda çalışan D.E. gözaltına alındı. M.K. ve D.E. ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. Polis olayla ilgili başlattığı soruşturma sırasında Elif G.’nin Facebook sayfasına ulaşarak burada yayınladığı fotoğrafları delil olarak soruşturma dosyasına ekledi.

İDDİALARI YALANLADI

Çelişkili ifade veren Elif G. suçlamaları kabul etmediğini belirterek, "Facebook'taki resimler bana aittir ve kendim koydum. Yanımda 5 kız çalışıyor. Masaj odasında ne yaptıklarını benim bilmem mümkün değil. Ayrıca masaj salonumda cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen kişi de karıştırıyor olabilir. Benim işyerimde fuhuş yapılmıyor" dedi.

Haberin tamamı için:http://www.habera.com/Facebook-fotograflari-delil-old...
Labels: