Fulham'dan G.Saray'a ret

Fulhamlı A Milli futbolcu Kerim Frei'nin Galatasaray'a transferi ile ilgili Fulham patronu net konuştu.

İngiltere Premier League ekiplerinden Fulham ile sözleşmesi bulunan ve Cardiff City'de kiralık olarak forma giyen A Milli Futbolcu Kerim Frei ile ilgili çıkan transfer dedikoduları İngiltere'ye kadar uzandı.

KERİM'İ ASLA VERMEM
Londra'da yayın yapan ve Fulham'a yakınlığı ile tanınan 'Fulham Chronicle' gazetesi Kerim Frei'nin adının Galatasaray ile anılmasına değindi.

Haberde 18 yaşındaki kanat oyuncusu için sarı-kırmızılı ekibin Ocak yında bir girişimde bulunacağı yazılırken konuyla ilgili Fulham teknik direktörü Martin Jol'a sorular yöneltildi. Hollandalı teknik adamın cevabı ise çok net oldu: "Hayır."

GALATASARAY'LA GÖRÜŞMEDİK
Fulham patronu Kerim için Galatsaray ile herhangi bir görüşme yapmadıklarını vurgularken oyuncularını satmak gibi bir planları olmadığını ifade etti. İngiliz haberde kulübü ile 2015 yılına kadar sözleşmesi bulunan Kerim'in uzun bir süre daha Ada'da kalacağını yazdı.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim dün GSTV'de katıldığı programda Kerim Frei için ısrarcı olduklarını söylemişti.

KERİM FREI ÇOK İSTİYORUZ
Kerim Frei transferinde ısrarcı olacaklarını ifade eden Terim, "Kerim Frei'yi geçen sene izlettirdik onu. Fulham'da oynadığı için kulübün haberi olmadığı için bir şey yapamam ben dedi. Her türlü gençte ısrar ettiğimiz için Frei için de ısrar edeceğiz. Geçen sene olduğu gibi bu sene de onunla ilgileniyoruz." şeklinde konuştu.

Haberin tamamı için:http://kralspor.ensonhaber.com/fulhamdan-gsaraya-ret-201...
Labels: , , , ,