Şanlıurfa Akdkids özel ingilizce anaokulu yeni sezona, yeni yüzüyle giriyor

Şanlıurfa'da bir ilk olarak özel ingilizce eğitim veren anaokulu açıldı.

Şanlıurfa'da Amerikan Kültür Derneği'ne bağlı Akdkids anaokullarında çocuklarınıza kesinlikle organik yiyecekler ikram edilmektedir. Ülkemizdeki tek doğal mutfağa sahip anaokulu zinciri Akdkids anaokullarıdır. Akdkids anaokullarında en çok dikkat edilen konu; temizlik ve kontrolüdür. Tüm kuruluşlarımız bu konuyla ilgili 2010 tüketici akademisi tarafından kalitesine en çok güvenilen marka olmuştur.

HER SINIFTA 2 ÖĞRETMEN

Her sınıfta 2 öğretmen akdkidslerde her sınıfta biri sadece ingilizce konuşan, diğeri de sadece türkçe konuşan 2 ayrı öğretmen vardır. Bu sayede hiç bir çocuğumuz gözden kaçmaz.

ÇİFT ANADİLLİ EĞİTİM

Bu eğitim modelinde öğrencinin 8-9 saatini geçirdiği öğretmenleri eğitim sırasında ebeveynleri yerine geçtiği için bu öğretmenlerden, ingilizce öğretmeni olanı sadece ingilizce konuşarak ama öğrencisini anlayarak (İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu öğrenciye gözlemletir.) bu sayede çocuğumuz ingilizce konuşmanın özel bir durum olmadığını, hayatın olağan akışı içinde bir iletişim metodu olduğunu ve öğretmeni ile iletişim kurması için bu metodu kullanması gerektiğini anlar ve ingilizceyi bir daha unutmayacak şekilde öğrenir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ferahkent siteleri 673. sok. No:63 OSM arkası ŞANLIURFA
TLF:0414 312 02 00 - 0507 229 58 32 - 0534 856 41 92
Labels: , ,